Giresunspor vs Menemen Belediyespor голови и хајлајтс

Giresunspor го нагости Menemen Belediyespor во рамките на Куп на Турција меч, во Четврток, 26 Октомври 2017.

Giresunspor прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/n1nup.mp4?token=1509050409-%2BobG9u7AjjQLJAhjd3qXMt9AaA9PRETCpQSXMuZNUpk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.