Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Национал Асунсион и Индепендиенте

Национал Асунсион на домашен терен играше против Индепендиенте во рамките на Копа Судамерикана, во Среда, 25 Октомври.

Нападите на двата тима фукционираа добро, но нападот на Национал Асунсион беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 4-1.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Национал Асунсион и Индепендиенте.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/i4gpv.mp4?token=1509023018-2F7H72spMBwxudPt3TXotLYcxpvfTKzk4ShJ1j5tTqk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.