Хајлајтс и голови од Барселона vs Гремио

во Среда, 25 Октомври, Барселона на домашен терен играше против Гремио во рамките на Копа Либертадорес.

На натпреварот беа постигнати 3 гола, но на разочарување на домашните навивачи сите ги постигна Гремио, па Барселона го загуби мечот со резултат 3-0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ic2pj.mp4?token=1509023012-IJ0aHnbA%2FcazjwOyd9S%2BnrerRCqw%2BoP1UGmock1ZCoU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ги погодуваш натпреварите од Копа Либертадорес? Провери кој нуди најдобри коефициенти на kladenje.mk