Флуминенсе vs Фламенго голови и хајлајтс

Во Среда, 25 Октомври, Флуминенсе го нагости Фламенго во рамките на Копа Судамерикана натпревар.

Фламенго успеа да постигне само еден гол, доволен за победа од 1:0, бидејќи домашниот тим, Флуминенсе, не постигна ниту еден гол.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Флуминенсе и Фламенго.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4c983.mp4?token=1509023021-z%2B%2FmZbBHwHyJbKTovRFc4BBhiGo%2B%2FEvqBG8vkTTVUss%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.