Хајлајтс и голови од Чикаго Фајр vs Њу Јорк Ред Бул

Чикаго Фајр на својот стадион го пречека Њу Јорк Ред Бул во рамките на МЛС, во Четврток, 26 10.

Чикаго Фајр и покрај сите напори не успеа да постигне гол, додека Њу Јорк Ред Бул постигна повеќе од доволни 4 гола и победи со точен резултат 4-0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Чикаго Фајр и Њу Јорк Ред Бул можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/x1b9m.mp4?token=1509022860-RbLkosmqz7Hhn2mLq0UTJQ0C25YSODqzamjaBQVVjuQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.