Видео од натпреварот Манчестер Сити vs Вулверхемптон

Во Вторник, 24 Октомври, Манчестер Сити и Вулверхемптон одиграа натпревар во рамките на Лига Куп.

Манчестер Сити го пречека Вулверхемптон во рамките на Лига Куп но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/y1ji8.mp4?token=1508889894-iTJENclJ7%2FfTqXThHKL%2Fjm5nqtY%2BDzh4i0YPtIe17s0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.