Sarıyer vs Adana Demirspor голови и хајлајтс

во Вторник, 24 Октомври, Sarıyer на домашен терен играше против Adana Demirspor во рамките на Куп на Турција.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ttzox.mp4?token=1508882770-pAu6RJnlwmOe00TK9oJRywc77ow68TYItmzA1zzW2B0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk