Altınordu vs Karsspor голови и хајлајтс

Altınordu го пречека Karsspor во Вторник, 24 Октомври.

На натпреварот беше постигнат само еден гол, на разочарување на публиката голот го постигна Karsspor. Поради тоа Karsspor го доби натпреварот со 1:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Altınordu и Karsspor.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/0ed81.mp4?token=1508882476-mY6WMUHELWkAv7uSq3glp7ooTd1iJ2xPAz3qhnHN%2By4%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот