Numancia vs Малага голови и хајлајтс

Numancia го нагости Малага во рамките на Куп на Кралот меч, во Вторник, 24 Октомври 2017.

Малага успеа да постигне еден гол, но нивниот голман капитулираше два пати.Тоа резултираше со победа на Numancia од 2:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7eydw.mp4?token=1508881261-IJdg3lbQ7GJQfHrz3bJ4ek0JtOdOb3MXUb%2FYdbdFw%2F8%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.