Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Cartagena и Севиља

Cartagena го пречека Севиља во Вторник, 24 Октомври.

Севиља постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0. Домашните навивачи останаа разочарани.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Cartagena и Севиља можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/142em.mp4?token=1508882460-%2BP7m4g4NUXMoSnJ5lVYqKQ%2FuIyb26UJwzvipaDfqXsI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.