Мајнц 05 vs Холстен Кил голови и хајлајтс

во Вторник, 24 Октомври, Мајнц 05 на домашен терен играше против Холстен Кил во рамките на Германски Куп.

Двата тима, Мајнц 05 и Холстен Кил по два пати го погодија противничкиот гол, па после последниот свиреж на судијата, резултатот беше 2:2.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ethlh.mp4?token=1508889910-cxX%2BjuSG7wTggH5Cy8tKZRa1so1CltiaO9kA23xtfgk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk