Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Аталанта и Хелас Верона

Аталанта на домашен терен играше против Хелас Верона во рамките на Серија А, во Среда, 25 Октомври.

Аталанта постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Аталанта и Хелас Верона.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/f19or.mp4?token=1508965533-mOifXNRwBrkVSGjYFrwuqwwdclxX8D2RHirn%2FxjTGNQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.