Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Волфсбург и Хановер 96

Волфсбург и Хановер 96 одиграа натпревар во рамките на Германски Куп, во Среда, 25 10 2017.

Натпреварот беше израмнет, една шанса Волфсбург претвори во гол, и тоа беше доволно за победа од 1:0.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Волфсбург и Хановер 96.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tplvh.mp4?token=1508965532-ahJ3llM%2FZ14LkTZ5Kyp54y0j7%2FuOvfUw524DRZlRFtU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk