Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Акишар Беледиеспор и Erzincanspor

Во Вторник, 24 Октомври, во рамките на Куп на Турција се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Акишар Беледиеспор и гостинот Erzincanspor.

Акишар Беледиеспор постигна 6 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 6-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Акишар Беледиеспор и Erzincanspor.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/snp34.mp4?token=1508882771-rudarlq9J8%2BgobKeY%2BknILa31WMwdJe5bn5g%2FrOVEvU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.