Хајлајтс и голови од Свонси Сити vs Манчестер Јунајтед

Свонси Сити го пречека Манчестер Јунајтед во Вторник, 24 Октомври.

На натпреварот имаше точно 2 гола, и двата ги постигна Манчестер Јунајтед. Тоа резултираше со победа на Манчестер Јунајтед од 2:0 и задоволство на гостинскиот тренер.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Свонси Сити и Манчестер Јунајтед.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7cyd7.mp4?token=1508884912-ffgGFMcS4%2FeXgj%2BCzUvhqqwlVor8SLpPR5X058nhgRU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.