Хајлајтс и голови од Бристол Сити vs Кристал Палас

Во Вторник, 24 Октомври, во рамките на Лига Куп се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Бристол Сити и гостинот Кристал Палас.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Бристол Сити успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 4-1.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Бристол Сити и Кристал Палас.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ctofn.mp4?token=1508885458-UXxCClvx%2F9RJvqK4yTCv7vbEwry0QwEgH7%2B7qtptXiQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сите информации за кладење на едно место – kladenje.mk