АФЦ Бурнмаут vs Мидлсборо голови и хајлајтс

Во Вторник, 24 Октомври, АФЦ Бурнмаут и Мидлсборо одиграа натпревар во рамките на Лига Куп.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но АФЦ Бурнмаут успеа 3 да ги претвори во гол, додека Мидлсборо искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со победа на АФЦ Бурнмаут со точен резултат 3-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/z0kzl.mp4?token=1508886056-4NzNvuPka7LVKPzr6fmZwGSKlSlfQmncqeRh5zGBn%2Bw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот