Реал Сосиедад vs Еспањол голови и хајлајтс

Реал Сосиедад го пречека Еспањол во Понеделник, 23 Октомври.

Реал Сосиедад и Еспањол беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rbktn.mp4?token=1508796061-2RChZzw28HXVImtgKKCtgf3uyVw%2BW0L8z%2F2KzC8oMHs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.