Бешикташ vs Истанбул Башакшехир голови и хајлајтс

Бешикташ на својот стадион го пречека Истанбул Башакшехир во рамките на Супер Лига, во Понеделник, 23 10.

Двата тима, Бешикташ и Истанбул Башакшехир постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Бешикташ и Истанбул Башакшехир.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ppmuf.mp4?token=1508791601-3nGLyFa6mKqy6Fb67OgKOqioIaCBG9W4s9u3HtiIXCg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.