Хајлајтс и голови од Ботафого vs Коринтианс

Во Понеделник, 23 Октомври, Ботафого на својот стадион го пречека Коринтианс во рамките на Серија А.

Ботафого прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/sx8rn.mp4?token=1508850368-D43NFDGbRmy3hMk2CfXd9IrLRb%2FYyJ9lXePAhmbPwaU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот