Крузеиро vs Атлетико МГ голови и хајлајтс

Во Недела, 22 Октомври, Крузеиро го нагости Атлетико МГ во рамките на Серија А натпревар.

Нападите на двата тима фукционираа добро, но нападот на Крузеиро беше помалку ефикасен и го загуби натпреварот со резултат 3-1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/s48d6.mp4?token=1509969652_327760421c214c4eaf675cbb564124a1b8b7737d” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.