Бахија vs Виториа голови и хајлајтс

Бахија го пречека Виториа во Недела, 22 Октомври.

Бахија прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/wpk3w.mp4?token=1509969904_989765088bf0b618d01c20dc7cf8150161309dcb” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.