Хајлајтс и голови од Монтреал Импакт vs Њу Ингланд

Монтреал Импакт на својот стадион го пречека Њу Ингланд во рамките на МЛС, во Недела, 22 10.

Трите бода одат во Њу Ингланд кој успеа да постигне еден гол повеќе и забележа гостинска победа со точен резултат 3-2.

Сите шанси, акции и голови во хајлајтсот од натпреварот подолу на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/goocf.mp4?token=1509973550_e91d7feb577c020e9cabdccb268d57ee44845441″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензија на обложувалницата на Bet365