Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Њу Јорк Сити и Колумбус

Во Недела, 22 Октомври, Њу Јорк Сити го пречека Колумбус во рамките на МЛС меч.

Секој тим постигна точно 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/d2vmp.mp4?token=1509972357_00398e9fcf7587201f53dcf3c8729c7e46abc346″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk