Хајлајтс и голови од Понте Прета vs Аваи

Понте Прета на својот стадион го пречека Аваи во рамките на Серија А, во Недела, 22 10.

На натпреварот имаше три гола, од кои 2 ги постигнаа играчите на Аваи, а еден гол постигна Понте Прета. Тоа резултираше со победа на Аваи од 2:1.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/5fedq.mp4?token=1509969904_52d2e5ad592624d80eba47b874b85e9c3b86d341″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk