Виљареал vs Лас Палмас голови и хајлајтс

Виљареал го нагости Лас Палмас во рамките на Ла Лига меч, во Недела, 22 Октомври 2017.

Напаѓачите на Виљареал беа расположени и постигнаа точно 4 гола, додека Лас Палмас не постигна ниту еден, па затоа го загуби натпреварот со точен резултат 4-0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Виљареал и Лас Палмас.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8uftx.mp4?token=1508681115-06CmlSF1p%2FyKc6S2sc%2FebLleW39lgbsTXHvdgueIQh0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk