Хајлајтс и голови од Васко де Гама vs Коритиба

Васко де Гама го пречека Коритиба во Сабота, 21 Октомври.

Ниту Васко де Гама ни Коритиба не можеа да го зачуваат својот гол, па мечот заврши со резултат 1:1.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Васко де Гама и Коритиба можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/hbrs5.mp4?token=1508670312-rUrUJAs7fgh596MrzIxPgENv1DD0raQoWx35HZkGFuM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.