Хајлајтс и голови од Барселона vs Малага

Барселона го пречека Малага во Сабота, 21 Октомври.

Одбраната на Барселона одлично ја заврши работата и не беше совладана ниту еднаш, а напаѓачите на Барселона постигнаа два гола. Натпреварот заврши со победа од 2:0 на [%HOMETEAM %].

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Барселона и Малага.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ch399.mp4?token=1508626258-KRk3Lwy8iyeirrljfa%2BF%2Bh50Z1kcDsqptLETnTuu%2B9I%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk