Хајлајтс и голови од Акишар Беледиеспор vs Генчербирлиги

Во Сабота, 21 Октомври, Акишар Беледиеспор го пречека Генчербирлиги во рамките на Супер Лига меч.

Стрелците на двата тима беа расположени и по 3 пати ја тресеа противничката мрежа. Па натпреварот заври со точен резултат 3-3.

Видете ги сите хајлајтси и голови во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/oo13k.mp4?token=1508609098-l4NbmCViU8TxN1dLs6vrexX1PbakJ%2BJCAL2fSsXWihI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.