Левски Софија vs ЦСКА СОФИЈА голови и хајлајтс

Во Сабота, 21 Октомври, во рамките на A ПФГ се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Левски Софија и гостинот ЦСКА СОФИЈА.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Левски Софија и ЦСКА СОФИЈА погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/4mi4v.mp4?token=1508605337-jGH%2Bpx9rPFs3yn7cJXR52G5qNJ1CzNy5hQ%2B%2BPDiGD9E%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

бонуси информации на најдобрите обложувалници можеш да најдеш само на kladenje.mk