Брентфорд vs Сандерленд голови и хајлајтс

Брентфорд на домашен терен играше против Сандерленд во рамките на Чемпионшип, во Сабота, 21 Октомври.

Натпреварот помеѓу Брентфорд и Сандерленд беше одличен за гледање. Секој тим постигна по 3 гола, па натпреварот заврши нерешено.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Брентфорд и Сандерленд.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8307y.mp4?token=1508611628-oOva5RF9msfEwrbSuqIsivNiJ5ezZGpQuu3mN91KnHU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.