Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Болтон Вандерерс и Квинс Парк Ренџерс

Во Сабота, 21 Октомври, Болтон Вандерерс на својот стадион го пречека Квинс Парк Ренџерс во рамките на Чемпионшип.

Двата тима го пронајдоа патот кон противничкиот гол, но натпреварот заврши без победник.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Болтон Вандерерс и Квинс Парк Ренџерс.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/n9kz7.mp4?token=1508611069-Vu5spPHsYGWUPkEPsRdAzTRqcKGfrcGs0HweIpAwrCE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk