Конјаспор vs Салзбург голови и хајлајтс

Конјаспор го нагости Салзбург во рамките на УЕФА Европа Лига меч, во Четврток, 19 Октомври 2017.

Салзбург создаде повеќе шанси, постигна два гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа. Тоа резултираше со победа на Салзбург од 2:0.

Најдобрите моменти од натпреварот меѓу Конјаспор и Салзбург погледнете ги на хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/xx3xu.mp4?token=1508442910-ykyO67BoBFCN7Q0KrYdeSJAEN8ttxKCAf1rpn8SC56A%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.