Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Барселона и Олимпијакос

Барселона го нагости Олимпијакос во рамките на УЕФА Лига на Шампиони меч, во Среда, 18 Октомври 2017.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но Барселона успеа да постигне повеќе голови и забележа победа со точен резултат 3-1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/cadqn.mp4?token=1508364196-gZglRNIPTpUmbkyEleKw5%2F%2Fg5hjVK6HiR5IUYey35mg%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Нашите типстери ги бараат најдобрите коефициенти со најголема вредност, проверете на kladenje.mk