Карабах vs Атлетико Мадрид хајлајтс

Во Среда, 18 Октомври, во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Карабах и гостинот Атлетико Мадрид.

Карабах го пречека Атлетико Мадрид во рамките на УЕФА Лига на Шампиони но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/szd48.mp4?token=1508352913-AUHUCEZ9T7XurpOf8YOvHFTbXwSBKxsULLDffONuPh0%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.