Дармштад vs Нирнберг голови и хајлајтс

во Понеделник, 16 Октомври, Дармштад на домашен терен играше против Нирнберг во рамките на 2ра Бундеслига.

Трите бода одат во Нирнберг кој успеа да постигне еден гол повеќе и забележа гостинска победа со точен резултат 4-3.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Дармштад и Нирнберг можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/bxl3u.mp4?token=1508191405-vjxNluFU0x4Uhq7biJ8y0X4TR0RSNSTgr%2FRoZ52jEtQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.