Сантос vs Виториа голови и хајлајтс

Во Понеделник, 16 Октомври, Сантос го нагости Виториа во рамките на Серија А натпревар.

На натпреварот имаше вкупно 4 гола, но тие рамноправно беа распоредени помеѓу Сантос и Виториа, па мечот заврши со резултат 2:2.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Сантос и Виториа.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5ykvy.mp4?token=1508274332-Bx46A2J7HW4Q8shbgdbkPK6ZOf0ogbynmfaC1sUq47o%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.