Видео од натпреварот Еибар vs Депортиво Ла Коруња

во Недела, 15 Октомври, Еибар на домашен терен играше против Депортиво Ла Коруња во рамките на Ла Лига.

Ниту Еибар ни Депортиво Ла Коруња не ги искористија своите шанси, па натпреварот заврши со резултат 0:0.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/czygy.mp4?token=1508072908-wJmdNylCg9Wn1uCVA59i6WIsJ99apMdfrrOdUBX%2FR5g%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.