Фиорентина vs Удинезе голови и хајлајтс

Фиорентина на својот стадион го пречека Удинезе во рамките на Серија А, во Недела, 15 10.

Фиорентина не успеа да ја зачува сопствената мрежа, но 2 пати ја тресеше противничката мрежа па забележа победа со резултат 2:1.

На натпреварот помеѓу Фиорентина и Удинезе имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/yv4fq.mp4?token=1508076159-Pcp%2B%2BStBqhKlH2QkeE65V9i9tYq3SN0lGHJbX7%2BRHhU%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.