Хајлајтс и голови од Бордо vs Нант

Во Недела, 15 Октомври, во рамките на Лига 1 се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Бордо и гостинот Нант.

За време на натпреварот секој тим постигна точно по еден гол, па мечот заврши со краен резултат 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/8aqzb.mp4?token=1508085888-dYWUXNYXBGozQPnJf9LvpFs90OkqehZmWjosA3uUFvo%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Прочитајте ја рецензијата за обложувалницата 1xbet на следниов линк 1xbet.