Ливерпул vs Манчестер Јунајтед хајлајтс

Ливерпул на домашен терен играше против Манчестер Јунајтед во рамките на Премиер лига, во Сабота, 14 Октомври.

Нема голови кои можат да се видат на хајлајтс, бидејќи натпреварот помеѓу Ливерпул и Манчестер Јунајтед заврши со резултат 0:0.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/7ngci.mp4?token=1507992231-%2FNTXZ5nT4ng79dEjaYteQKlcV8z1fxKDCHpe8eFPm1E%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги коефициентите што ги нуди Bet365 на kladenje.mk