Хајлајтс и голови од Ст. Паули vs Кајзерслаутерн

Во Петок, 13 Октомври, Ст. Паули и Кајзерслаутерн одиграа натпревар во рамките на 2ра Бундеслига.

Ст. Паули и Кајзерслаутерн постигнаа само по еден гол, и натпреварот заврши без победник, 1:1.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Ст. Паули и Кајзерслаутерн можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/jlcr5.mp4?token=1507932208-HevN%2FhznLYPMKzAY9WJ%2BbUIQD%2B149RmtWg5nAMRrHGI%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.