Бристол Сити vs Бартон Албион хајлајтс

Во Петок, 13 Октомври, Бристол Сити го нагости Бартон Албион во рамките на Чемпионшип натпревар.

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Натпреварот заврши без голови, а најдобрите моменти и акции можете да ги видите на видео хајлајтсот на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/fn2kg.mp4?token=1507932216-qKkLjUV7ktd2pIYbpFRylNVj1U0LtMc%2FgvnIaUtingE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.