Дуизбург vs Ајнтрахт Брауншфајг хајлајтс

Во Петок, 13 Октомври, Дуизбург го нагости Ајнтрахт Брауншфајг во рамките на 2ра Бундеслига натпревар.

Ниту Дуизбург ни Ајнтрахт Брауншфајг не постигнаа гол на натпреварот.

Во хајлајтсот од натпреварот нема да најдете голови бидејќи истиот заврши 0:0, но тука се сите шанси, акции и најдобри моменти кои вредат да се погледнат.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/gixim.mp4?token=1507932207-a9talpmBJEgKu8BuUPUMGgei2P9jIfZ4hw11mhUjaEM%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Преглед и видео ривју на онлајн слотови од најдобрите казина на Македонски јазик само на casinobonus.mk