Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Фрајбург

Баерн Минхен на својот стадион го пречека Фрајбург во рамките на Бундеслига, во Сабота, 14 10.

На натпреварот беа постигнати 5 гола, но сите ги постигна Баерн Минхен, па Фрајбург го загуби мечот со резултат 5-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Фрајбург.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/9g08j.mp4?token=1508000580-6mQV3LvsLP%2BgvEtwSuLhvDZ%2F%2FV3RY%2FbpfFBIt2wqggE%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.