Хајлајтс и голови од Анталијаспор vs Гезтепе

Анталијаспор и Гезтепе одиграа натпревар во рамките на Супер Лига, во Сабота, 14 10 2017.

Публиката имаше можност да види 4 гола. Сепак Анталијаспор беше послаб противник, постигна само 1 гола, додека Гезтепе постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Анталијаспор и Гезтепе.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/48unm.mp4?token=1507998897-%2BmHIiYYPrYTeZmOzpFxdqiW4OWbQW2o0PVA4l9Z5L3Q%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.