Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Лион и Монако

Во Петок, 13 Октомври, Лион го пречека Монако во рамките на Лига 1 меч.

Публиката имаше можност да види 5 гола, од кои 2 завршија во мрежата на Лион додека 3 завршија во мрежата на Монако. Тоа резултираше со победа на Лион со точен резултат 3-2.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ocja6.mp4?token=1507932205-eTaJbm%2FLOVKb2ZzAESZLvvTZISyYEO%2BIIftD0jAZg24%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.