Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Штутгард и Келн

Во Петок, 13 Октомври, Штутгард на својот стадион го пречека Келн во рамките на Бундеслига.

Келн успеа да постигне еден гол, но нивниот голман капитулираше два пати.Тоа резултираше со победа на Штутгард од 2:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/5s3q8_1.mp4?token=1507931043-UmGiA3wC3WC1bGHwQKxBgo5s83J%2F4GkL7HDTxnpLQbk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.