Хајлајтс и голови од Генчербирлиги vs Бешикташ

Генчербирлиги на својот стадион го пречека Бешикташ во рамките на Супер Лига, во Петок, 13 10.

Двата тима постигнаа голови на натпреварот, но Генчербирлиги постигна два, додека Бешикташ успеа да постигне само еден гол, па поради тоа го загуби натпреварот со 2:1.

Во ова видео можете да ги прегледате клучните моменти од натпреварот помеѓу Генчербирлиги и Бешикташ.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/oume5_1.mp4?token=1507932206-v%2BB%2BIivOuraRtZbAZC%2FMXvCXOS3%2Be6TmetVto%2BXl0%2FA%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.