Палмеирас vs Бахија голови и хајлајтс

Во Петок, 13 Октомври, Палмеирас и Бахија одиграа натпревар во рамките на Серија А.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Палмеирас и Бахија можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/mlmd6.mp4?token=1508396726-o%2BgWqXB5Avdt6Lb%2BiIxkUb2gWZlfatkA6UkkT6IMW2o%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.